Onur Büyüktopçu, çarkıfelek ve Seda Sayan için konuştu!

Çarkıfelek programını sunmaya başlayınca biranda dikkatleri yeniden üzerine çeken Onur Büyüktopçu adeta isyan eden açıklamalar yaptı. Büyüktopçu, Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil hakkında konuştu.

Onur Büyüktopçu, önceki gün Nişantaşı sokaklarında objektiflere yansıdı. Mehmet Ali Erbil’in senelerce sunduğu Çarkıfelek programını sunmaya başlamasıyla alakalı, “Mehmet Ali Erbil zaten bir duayen. Keşke tırnağı olabilsem… Buradan kendisine acil şifalar diliyorum. Tabii ki Mehmet Ali Erbil olmadan Çarkıfelek olmaz çünkü bizler programı onunla sevdik. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak sunmaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Hayatında tuvalet temizlediği anların olduğunu sözlerine ekleyen Büyüktopçu, zor günlerini şu şekilde anlattı…

“Evet geçmişte tuvalet temizledim. Yurt dışında öğrenciydim. Her zaman aileden para istenmiyordu… Tuvalette temizledim, garsonlukta yaptım. İyi ki yapmışım. Bana yaşamı şu anda yaşadığım yaşam değil geçmişte yaşadıklarım öğretti.”

Yemekteyiz programını kendisinden sonra Seda Sayan’ın sunmasına ise şu şekilde açıklık getirdi.

“Seda Hanım’la aramızda hiçbir problem yok. Ayağımı o kaydırmadı, bunu söylemekten dilimde tüy bitti. Bazı insanlar ısrarla bunu soruyor ve yazıyorlar… Ben Seda Hanım’la ara ara görüşüyorum. Ben yoruldum ve programdan ayrılmak istedim tamamı bu. Eğer öyle bir şey olsaydı, onu da söylerdim. Hala hem Seda Hanım’la hem de Acun’la görüşüyorum”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı