Önce yoldan geçen genci rehin aldı sonra kendi kollarını kesti!

Isparta’da Fatih Y.’nin kırık cam parçasıyla rehin aldığı kişi, polis tarafından kurtarıldı. Fatih Y. gözaltına alınırken, rehin aldığı erkeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olay, saat 01.30 sıralarında Pirimehmet Mahallesi’nde Cumhuriyet Caddesi ile 113. Cadde’nin kesiştiği kavşakta yaşandı.

F.Y.’nin cadde üstünde elinde cam parçası ile yürüdüğünü gören vatandaşlar polise ihbarda bulundu. Olay yerine polis ekiplerinin geldiğini gören F.Y. o esnada yoldan geçen bir genci elindeki cam parçası ile rehin aldı. Polis, ‘Eşinin bir başkası ile ilişkisi olduğunu ve ilişki yaşadığı kişinin olay yerine gelmediği takdirde rehin aldığı gence zarar vereceğini’ söyleyen F.Y.’yi uzun süre ikna etmeye çalıştı.

Önce yoldan geçen genci rehin aldı sonra kendi kollarını kesti!

İkna çabası esnasında F.Y. elindeki cam parçasıyla kollarına zarar vermeye başladı ve bu esnada rehin alınan genç, F.Y.’nin yanından uzaklaşmaya başladı. Polis, bu sırada F.Y.’ye müdahale ederek, rehin alınan genci kurtardı.

Vücudunda kesik izleri bulunan F.Y. ve rehin alınan gence 112 acil servis ekipleri müdahale etti. İlk müdahalenin sonrasında F.Y. ve rehin aldığı genç, ambulansla hastaneye götürüldü. Daha sonra F.Y. polis tarafından gözaltına alındı. Rehin alınan gencin sağlık vaziyetinin iyi olduğu öğrenilirken, olayla alakalı soruşturma açıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı