Önce Tecavüz Etti, Sonra da Öldürdü

Güney Afrika’da gözü dönmüş bir cani, 19 yaşında olduğu öğrenilen Uyinene Mrwetyana isimli genç kıza bir postanede tecavüz etti. Daha sonra da öldürüp, cesedini saklamaya çalıştı.

Önce Tecavüz Etti, Sonra da Öldürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Korkunç hadise, Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’da meydana geldi. Cape Town Üniversitesi öğrencisi Uyinene Mrwetyana, 24 Ağustos gecesinden bu yana aranıyordu.

19 yaşındaki sinema öğrencisi kız, son olarak bir postaneye giderken görülmüştü. Evine saatlerce dönmeyen kız merak edilmiş ve polise haber verilmişti. Polis ekipleri de 24 Ağustos tarihinden bu yana genç kızı arıyordu.

Acı haber genç kızın ailesine bugün ulaştı. Yapılan açıklamalara göre genç kızın cesedi, katilin itirafından sonra bulundu. Katilin postanede çalışan 42 yaşındaki adam olduğu ortaya çıktı. İsmi gizlenen zanlının genç kıza planlı bir tuzak kurduğu ortaya çıktı.

TECAVÜZÜ PLANLAMIŞ

Zanlı, genç kıza elektrik arızası yaşadığını ve daha sonra tekrar gelmesi gerektiğini söyledi. Genç kıza tuzak kurup beklemeye başlayan adam, Mrwetyana’nın tekrar postaneye gelmesiyle birlikte kapıyı üzerine kilitledi. 19 yaşındaki kıza tecavüz eden adam, daha sonra da canice öldürdü. Cesedi ise arabasıyla birlikte ıssız bir alana bıraktı.

Önce Tecavüz Etti, Sonra da Öldürdü

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.