adplus-dvertising

Önce market çalışanlarına saldırdı, ardından yoldan geçen arabaların önüne atladı

Esenyurt’ta akli dengesi yerinde olmayan bir kadın, girdiği markette kasiyerlere saldırdı, sonrasında ise yoldan geçen otomobillerin önüne atladı. Sağlık ekiplerinin bütün müdahalelerine karşın kontrol altına alınamayan kadın, polis ekiplerinin kelepçe takmasıyla hastaneye kaldırdı. Ertesi gün ise kadının market çalışanlarından özür dilediği öğrenilirken, meydana gelen o dakikalar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Önce market çalışanlarına saldırdı, ardından yoldan geçen arabaların önüne atladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün akşam saatlerinde Esenyurt Yeşilkent Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara göre, akli dengesi yerinde olmayan bir kadın, ilk olarak girdiği bir markette kasiyerlere saldırırken, sonrasında kendisini yoldan geçen otomobillerin önüne attı.

Çevredeki vatandaşların yolu kapatması ile kadın ezilmekten son anda kurtulurken, altına girdiği tankerden gene vatandaşların yardımıyla çıkarıldı. Yetkililere haber verilmesinin sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri, kadının saldırısına maruz kalınca polise haber verildi. Kelepçe takılan kadın zorla hastaneye götürülerek sakinleştirildi. Olayın ertesi günü ise gene aynı yere gelen kadın, bu seferde saldırdığı esnaflardan özür dilerken, meydana gelen o dakikalar çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı.

Kadını sakinleştirmek için vatandaşlar uzun zaman uğraştığını belirten Akın Köçer, “Dün kadının biri markete gelerek kasiyerleri rahatsız etmiş. Market çalışanları onu sakinleştirmek isterken kadın bir anda kendini yola attı. Yoldan geçen otomobilleri durdurdu ve zarar verdi. Hatta bir tankerin altına girdi ve vatandaşlar zorla çıkarttı. Sağlık ekipleri geldiğinde ise onlara da zarar verdi, kadını sakinleştiremediler. Kadın devamlı bağırıyordu, çağırıyordu. Ardından polisler geldi ve onlarda kadını sakinleştiremeyince kelepçe takarak hastaneye götürdüler. Sanırım kadının akli dengesi yerinde değildi. Kadın bağırıyordu, kendini otomobillerin önüne atıyordu. Yani bunları normal bir insan yapmaz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.