On Numara sonuçları açıklandı mı, canlı sorgula! 29 Mart 2021

On Numara çekilişi yapıldı mı? Milli Piyango idaresi tarafından her akşam olduğu gibi 29 Mart 2021 tarihinde de On Numara çekilişleri yapılacak. On numara çekiliş sonuçları sitemizden online olarak canlı şekilde takip edilebilir. Ayrıca on numara sonuçları nasıl sorgulanır ve oyun ile ilgili diğer detayları da haberimizde bulabilirsiniz.
Takip et
On Numara sonuçları açıklandı mı, canlı sorgula! 29 Mart 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milli Piyango İdaresi’nin haftada iki gün düzenlediği ve el değmeden noter huzurunda gerçekleşen şans oyunu On Numara çekiliş sonuçlarının açıklanmasına sayılı dakikalar kaldı. Her Pazartesi ve Cuma gerçekleşen On Numara çekilişinde büyük ikramiyenin sahipleri belli olacak. 29 Mart On Numara çekilişi ise 20.00’da MP Tv’de canlı olarak yayınlanacak. İşte, 29 Mart On Numara çekiliş sonuçları!

On Numara sonuçları açıklandı mı, canlı sorgula! 29 Mart 2021

29 MART ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara çekilişi 29 Mart sonuçları bu akşam 20:00’da MP Tv ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Sonuçlar çekilişin hemen ardından Milli Piyango’nun resmi web sitesi olan millipiyangoonline üzerinden duyurulacak.

Çekiliş sonuçlarını sitemiz üzerinden online bir şekilde videoyu izleyerek takip edebilirsiniz. Ayrıca sonuçlar açıklandığında yazılı olaraktan da haberimizde belirtilecektir.

Sonuçlar: 53, 14, 71, 76, 65, 20, 30, 54, 62, 51, 29, 6, 15, 43, 66, 19, 10, 47, 41, 7, 4, 5

ON NUMARA’NIN KURALLARI

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.