adplus-dvertising

On Numara çekiliş sonuçları sorgulama! Millipiyango 5 Nisan

On Numara saat kaçta açıklanıyor, 5 Nisan On numara sonuçları açıklandı mı? Pazartesi ve Cuma günleri Millipiyango idaresi tarafından YouTube kanalı üzerinden yayımlanan On Numara çekiliş sonuçları canlı olarak sitemizde yayınlanmaktadır. On Numara sonuç ekranlarda çıkar çıkmaz haberimize entegre sistemimiz sayesinde yayımlanır.
Takip et
On Numara çekiliş sonuçları sorgulama! Millipiyango 5 Nisan
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milli Piyango İdaresi Online 5 Nisan tarihli On Numara sonuçlarını açıklıyor! On Numara çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, 5 Nisan yapılan çekilişte kazanan kim merak ediliyor. Peki, 5 Nisan On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 5 Nisan On Numara sonuçları açıklandı mı? On Numara’da büyük ikramiye ne kadar? İşte, 5 Nisan 2021 On Numara sonuçları canlı takip sayfası!

5 NİSAN ON NUMARA SONUÇLCARI!

SONUÇLAR: 21, 11, 4 , 53, 57, 57, 34, 25, 5, 28, 62, 32, 64, 65, 63, 73, 80, 71, 52, 23, 1, 15, 69

Sonuçlar açıklandığı zaman canlı olarak sitemizden yayınlanacaktır! Aynı zamanda sonuçları videoyu oynatarak ta izleyebilirsiniz.

Haftanın ilk 10 Numara çekilişi bugün noter huzurunda gerçekleştirilecek. Milli Piyango yetkililerinin de hazır bulunacağı çekiliş canlı olarak izlenebilecek. Çekilişi takip etmek isteyen kişiler “Milli Piyango TV” üzerinden çekilişi izleyebilecekler.

22 şanslı numara üzerinden 10 tanesini doğru tahmin edenler büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupan ikramiye kazanır.

On Numara çekiliş sonuçları sorgulama! Millipiyango 5 Nisan

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA YAPILACAK?

Haftanın iki günü; Pazartesi ve Cuma çekilişi gerçekleşen On Numara’da haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Millipiyangoonline.com MPTV aracılığıyla canlı yayınlanacak olan On Numara çekilişi saat 20.00’de.

NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.