‘Omurilik Soğanı’ Sorusuna Yanlış Cevap Veren Doktor Ali Çiçek Açıklama Yaptı

Kim Milyonler Olmak İster yarışmasının son bölümü ilginç anlara sahne olmuştu. Hatırlanacağı üzere Mehtap Gül Caymaz adlı yarışmacı, 4'üncü sorusunda takılarak, joker hakkını kullanmak istemişti. Yanlış cevap veren Dr. Ali Çiçek sosyal medyanın diline düşünce Çiçek açıklama yaptı.
Takip et
‘Omurilik Soğanı’ Sorusuna Yanlış Cevap Veren Doktor Ali Çiçek Açıklama Yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?” sorusunun sorulduğu yarışmada Caymaz, yanıtı veremeyeceğine karar verip, doktor bir arkadaşına bağlanarak soruyu cevaplamasını istedi.

Türkiye’nin gündemine oturdu

Telefon jokeri olarak aranan doktor arkadaşına soruyu birçok kez tekrarlayan Caymaz, arkadaşından ‘omurilik soğanı’ yerine ‘omurilik sarımsağı’ yanıtını aldı.

“Doktordu değil mi?”

Programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, doktor arkadaşından gelen yanıt üzerine yanlış şıkkı söyleyen yarışmacıya, “Arkadaşınız doktordu değil mi Mehtap Hanım, hangi bölüm?” diyerek soru sordu. Sunucu daha sonra, “Acaba arkadaşınızın kafası mı karıştı diye düşünüyorum. Ben arkadaşınızı birazcık kurtarmaya çalıştım da kurtaramadım galiba. Arkadaşınızın bu sorunun cevabını bildiğinden eminim, emin olmak istiyorum. Heyecandan karıştırdığını düşünüyorum, düşünmek istiyorum.” dedi.

‘Omurilik Soğanı’ Sorusuna Yanlış Cevap Veren Doktor Ali Çiçek Açıklama Yaptı

“Ses sorunu yüzünden yanlış anlaşıldı”

Programın ardından verdiği cevapla bir anda Türkiye’nin gündemine oturan doktordan açıklama geldi.

Telefonda yaşadığı ses sorunu yüzünden söylediği şıkkın cevap gibi algılandığını söyleyen doktor, “Ses sorunu programa yansımadı. Ancak benim için iyi tarafından bakarsak yıllardır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm. Son olarak yarışmayı izleyen ses ve süreden dolayı yanlışlık olduğunu söyleyen arkadaşlara da teşekkür ederim.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.