Ömür Gedik’in Şort Paylaşımına Bir Tepki de Ezgi Mola’dan Geldi

 Şarkıcı Ömür Gedik’in şort paylaşımın ardından magazin camiasında ve sosyal medyada gündem olmuştu. Bu açıklamanın ardından Gedik’e bir tepki de oyuncu Ezgi Mola’dan geldi.

Şarkıcı Ömür Gedik geçtiğimiz günlerde sosyal medya uygulaması üzerinden bir paylaşımda bulunarak kısa şort giyen kadınları eleştirmişti. Şarkıcının bu paylaşımın ardından Gedik’e destek mesajları geldiği gibi tepki verenlerde oldu.

Oyuncu Ezgi  Mola’da, AVM çıkışında şortlu kıyafeti ile magazin muhabirlerinin Ömür Gedik paylaşımı ile ilgili soru üzerine “Bu konuya girmek bile çok çirkin bence. Kadınlar birbirlerine en büyük şiddeti gösteriyor. Önce kimsenin ne giydiğiyle ya da neyi tercih ettiğiyle ilgili değerlendirme yapılmasın. Bu kadının kadına yaptığı bir şiddet.” açıklamalarında bulundu.

“KADININ KADINA YAPTIĞI ŞİDDET”

Mola açıklamalarında Gedik bu tarz bir paylaşım yapmasını kadının kadına yaptığı şiddet olduğunu söyleyerek bu tarz olaylardan nefret ettiğini belirtti. Mola ayrıca Gedik’in paylaşımının çok çirkin olduğunun da altını çizdi.

Ömür Gedik’in Şort Paylaşımına Bir Tepki de Ezgi Mola’dan Geldi

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Ömür Gedik yaptığı bir paylaşım ile kısa şort giyen kadınları eleştirmişti.  İşte Ömür Gedik’in tepki çeken o paylaşımı.”İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda… Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar…” Sanatçının bu paylaşımı  sosyal medyadan çok sayıda tepki çekmişti. Gedik ise tepkilerin üzerine sözlerinin arkasında olduğunu söyleyerek gelen tepkilere açıklamalarda bulunmuştu.

Ömür Gedik’in Şort Paylaşımına Bir Tepki de Ezgi Mola’dan Geldi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı