adplus-dvertising

Ömer Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na sert tepki: Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici…

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun uyuşturucu iddiası için, “Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici açıklamalardan birine imza attı” dedi.
Takip et
Ömer Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na sert tepki: Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinde milletvekilleri ile kahvaltıda buluştu. Toplantının ardından AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu.

Çelik’in açıklamaları:

“Milletvekillerimiz yaptıkları tespitlerle ilgili bilgi verdiler hem de önümüzdeki dönem çalışmalar ayrıntılı biçimde, iller bazında hem de çeşitli ziyaretlerle değerlendirilmiş oldu. Şehir buluşmaları yapıyoruz. İç ve dış siyasetle ilgili olarak arkadaşlarımız, yurt dışı olanlar yurt dışıyla ilgili, çeşitli değerlendirmeleri Cumhurbaşkanımız ile paylaştılar. Hızlı karar alınması değerlendirmeleri yapıldı.

Cumhurbaşkanımız seçime kadar kesintisiz bir çalışma takvimi talimatı oldu. Teşkilat başkanlığımız, seçim işleri başkanlığımız bu çalışmaları kesintisiz sürdürecek. Seçime kadar olan süreçteki çalışmalarla ilgili Cumhurbaşkanımızın, Genel Başkanımızın talimatlarını aldık. Bütün vekillerimizin görüşlerinin alındığı bir tablo ortaya çıktı.

Sayın Mahir Ünal’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Özlem Zengin arkadaşımız aday gösterildi, seçim çarşamba günü grup toplantısından sonra gerçekleşecek. Özlem Hanım’dan boşalan koltuğa Belgin hanım görevlendirildi.

KILIÇDAROĞLU’NA SERT TEPKİ

Bu sayın Kılıçdaroğlu’nun ‘Türkiye’de cari açığın kapatılması için uyuşturucu ticareti yapıldığı’ gibisinden belki de Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici açıklamalardan birine imza attığını görüyoruz. Bunu söyleyenin alnına bu iftira ömrü boyunca yapışacaktır. Biz, uyuşturucu ile ve diğer suçlarla mücadele edildiğinde hedef alınan örgütlerden duyduğumuz sözlerin ana muhalefet liderinde ortaya çıkmasından ibret alıyoruz. Kılıçdaroğlu’nun polis ve jandarma teşkilatımızdan açık şekilde özür dilemesi gerekir. Bu provokasyon TSK’ya kimyasal silah iddiasının devamıdır.

“AÇIKÇA ÖZÜR DİLEMESİ GEREKMEKTEDİR”

AK Partili Çelik yaptığı açıklamada “Türk siyasi hayatının en vahim açıklamasını yaptı. Bu iftira alnına ömür boyu yapışacaktır. Bu son derece yakışıksız olmuştur. Sayın Kılıçdaroğlu’nun polis ve jandarma teşkilatımızdan açıkça özür dilemesi gerekmektedir. TSK’ya atılan utanç verici iftira halkasının devamıdır bu.” ifadelerini kullandı.

Ömer Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na sert tepki: Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici…

MAHİR ÜNAL’IN GÖREVİNDEN AYRILMASI

Mahir Ünal’ın AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden ayrılmasıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Çelik, “Sayın Mahir Ünal’a bu zamana kadar yaptıklarından, katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Özlem Zengin arkadaşımız aday gösterildi. Grup Başkanvekilliği için seçim çarşamba günü gerçekleşecek. Arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.