adplus-dvertising

Ömer 3. bölüm full izle- Ömer son bölüm tek parça

Star TV ekranlarının yeni dizisi ‘Ömer’ Pazartesi akşamı 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın paylaştığı dizinin 3. bölümünde Kocasının ihanetinin her geçen gün yeni bir boyutunu öğrenen Nisa, çaresizlikle kıvranırken, sıkıntılarını Gamze’ye açar. Ömer 3. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Ömer son bölüm full izle..
Takip et
Ömer 3. bölüm full izle- Ömer son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ömer ile Gamze’nin kalpleri birlikte atmaya başladığı anda, Reşat’ın bakışlarıyla karşılaşan Gamze, bu aşkın imkansızlığını yeniden acı bir şekilde fark eder ve Ömer’den uzak durmaya karar verir. Reşat ise Ömer üzerindeki baskılarını iyice artırır ve onun doğru yolu bulması için yeni bir yol aramaya başlar. Bu sefer işini şansa bırakmamaya kararlıdır.

Kocasının ihanetinin her geçen gün yeni bir boyutunu öğrenen Nisa, çaresizlikle kıvranırken, sıkıntılarını Gamze’ye açar. Farklı hayatlar içinde görünseler de, aslında iki kadın da benzer acılarla boğuşmaktadır. Gamze’nin Nisa’ya uzattığı yardım eli, kendi hayatında da bir krize yol açar.

Ömer’in sabırlı ve kararlı duruşu, sonunda Gamze’nin de pes etmesine neden olur. İkisi yeniden birbirlerinin gözünün içine bakmaya cesaret ettiğinde Ömer’in aklında tüm engelleri aşacak tek bir çözüm vardır.

ÖMER 3. BÖLÜM İZLE FULL

Pazartesi akşamı yayınlanan Ömer 3. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Ömer yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ÖMER YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Ömer 3. bölüm full izle- Ömer son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.