adplus-dvertising

Ömer 3. Bölüm Fragmanı Yayında! Ömer Yeni Bölüm Tanıtımı

Yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini Cem Karcı ve senaristliğini Gülizar Irmak'ın üstlendiği Ömer dizisinin 3. tanıtım fragmanı yayımlandı. Dizinin 2. bölümünün ardından gelecek hafta neler yaşanacağı merak edildi. Star Tv'nin iddialı yapımı Ömer yeni bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Ömer 3. Bölüm Fragmanı Yayında! Ömer Yeni Bölüm Tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Babasının beklenmedik tokadıyla sarsılan Ömer, bir yandan onun nasihatlerine uymaya çalışırken bir yandan da Gamze’ye karşı günden güne çoğalan duygularıyla mücadele etmektedir.

Oğluyla birlikte yeni yaşamına uyum sağlamaya çalışan Gamze, hayatını devam ettirebilmek için annesinin şartlarını kabul etmek zorunda kalır. Ancak Ömer’e karşı hissettikleri, annesine verdiği sözü tutması önündeki en büyük engeldir.

Ailesini bir arada tutmak için çabalayan Nisa, üst üste aldığı kötü haberlere karşı ayakta durmaya çalışırken, kimseye bir şey belli etmemeye çalışır. Fakat onu bekleyen zor günlerin farkındadır.

Reşat Ömer’i tehlikeli gördüğü bu ilişkiden uzak tutmak için tüm gücüyle çabalarken, uygun bir gelin adayı ile tanıştırmanın hazırlığına girer. Ömer ve Gamze her şeye rağmen birbirlerinin gözlerinin içine bakmaya cesaret ettiklerinde onları bekleyen büyük bir sürprizden haberleri yoktur.

Ömer; yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve Ömer’in tüm imkânsızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.