Om Sayf kimdir, öldü mü? Ümmü Seif neden yardım istedi?

Youtube’da 5 milyon takipçisi olan Om Sayf, son çektiği video ile gündeme geldi. Pubg Mobil çekimleri yaparak açtığı YouTube hesabından paylaştığı el kaldırma videosu ile merak konusu oldu. Peki Ümmü Seif kimdir? Ümmü Seif neden gündem oldu? Youtube’de Neden Trend! Ümmi Seif 'in youtube kanalı ne? Ümmi Seif Yardım mı İstiyor? İşte Ümmü Seif'in videosu
Takip et
Om Sayf kimdir, öldü mü? Ümmü Seif neden yardım istedi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Youtube’da 5 milyon takipçisi olan ve İstanbul’da yaşadığı iddia edilen Ümmü Seif, paylaştığı 29 saniyelik video ile Türkiye trendlerinde 1. sırada yer alıyor. 3 günde 12 milyon kişi tarafından izlenen videoda Ümmü Seif’in yaptığı el hareketlerinden şiddet gördüğünü ve yardım istediği düşünülüyor. İşte haberin ayrıntıları..

Ünlü YouTuber Ümmü Seif’in yayınladığı bir videoda yaptığı el işareti, “Bir grup tarafından kaçırıldığını ima ederek polisten yardım istiyor” şeklinde yorumlandı. Video kısa sürede trendler listesine girdi.

Videosunda artık çocuklarına vakit ayırmak istediğini ve kanalı bırakacağını söyleyen Ümmü Seif’in 30 saniyelik videonun sonunda yaptığı el işareti için iki ihtimal üzerinde duruluyor. Ümmü Seif’in mizansen amaçlı videoyu çektiği ya da kadınların imdat çığlığı olan işareti tanıtmayı hedeflediği iddia ediliyor.

ÜMMÜ SEİF  (OM SAYF) KİMDİR?

25 yaşında olan Ümmü Seif, Youtube hesabında paylaştığı Pubg Mobil videolarıyla 5 milyon aboneye ulaşan bir isimdir.

Youtube’da 5 milyon takipçisi olan Om Sayf kimdir, öldü mü sorularıyla birçok kişinin gündeminde yer alıyor. İstanbul’da yaşadığı iddia edilen Om Sayf paylaştığı29 saniyelik video ile Türkiye trendlerinde 1. sırada yer alıyor. 3 günde 12 milyon kişi tarafından izlenen videoda Om Sayf’ın yaptığı el hareketlerinden şiddet gördüğünü ve yardım istediği düşünülüyor.

ÜMMÜ SEİF ÖLDÜ MÜ?

Ümmü seyif’in son videosunda Türkçe olarak anlatmak gerekirse artık çocuklarına vakit ayırmak istediğini ifade ederek YouTube kanalını bırakmak istediğini açılıyor. Çok kısa bir video paylaşan sayfanın son 30 saniyelik bölümde dikkat çeken bir el işareti yapmalı yapması üzerine takipçileri tarafından acaba sayfa yardım mı istiyor sorulara sorulmaya başlandı. Sayf, videonun son bölümünde ağır hareketlerle baş parmağını kapatması, gözleri ile etrafa bakınması bu algıyı oluşmasına neden olmaktadır.

yaşında olan Om Sayf, Youtube hesabında paylaştığı Pubg Mobil videolarıyla 5 milyon aboneye ulaşan bir isimdir. Youtube’da geniş takipçi kitlesine sahip olan Om Sayf, son çektiği video ile gündem konusu oldu. Videosunda artık çocuklarına vakit ayırmak istediğini ve kanalı bırakacağını söylüyor. Ancak 30 saniyelik videonun sonunda yaptığı el işareti takipçileri tarafından bir yardım isteği olarak algılandı. Ancak, Youtuber konu hakkında açıklama yapmadı.

Birçok kesim bunun da dikkat çekme amaçlı yapılmış bir video olduğunu düşünüyor!

ام سيف Om sayf

Om Sayf kimdir, öldü mü? Ümmü Seif neden yardım istedi?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
nur
14 Ocak 2021, 18:21 tarihinde yazildi

kadının bir durumu var kadın şiddet gördüğü bellli

  • Cevapla
  • 0