Ölümden dönen Seren Serengil Nişantaşı’nda yürüyüşe çıktı!

Bir süredir sağlık problemleriyle mücadele eden Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Son geçirdiği operasyonun sonrasında sağlığına kavuşan Serengil, “Sokakta yürüyor olmam bile mucize” şeklinde konuştu.
Takip et
Ölümden dönen Seren Serengil Nişantaşı’nda yürüyüşe çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası Dumping Sendromu’na yakalanan ve 43.5 kiloya kadar düşen Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde geçirdiği yeni operasyonla sağlığına kavuştu.

Önceki gün Nişantaşı’nda sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve program partneri Arto ile objektiflere yansıyan Serengil, köpeklerini gezintiye çıkardığını belirtti.
Serengil, “Ölümden döndüm, biliyorsunuz ki çok zor günler geçirdim. Bugün tartıldım 1.5 kilo almışım. Bu benim için çok güzel bir adım. Şu an sokaklarda yürüyor olmam bile mucize. Şuanda hatta kebap yedik” şeklinde konuştu.

Ölümden dönen Seren Serengil Nişantaşı’nda yürüyüşe çıktı!

55 KİLOYU GÖRSEM MUTLU OLACAĞIM

Doktorlarından olumlu dönüşler aldığını belirten Seren Serengil, “Artık fenalaşıp bayılmıyorum. Şu an kaç kiloda olduğumun hiçbir önemi yok. Sağlığım geri gelsin gerisi teferruat. En azından 55 kiloyu görsem çok mutlu olacağım” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XX
7 Ocak 2022, 12:49 tarihinde yazildi

nedir bu zayiflik aklinizi bozdunuz zayifliycam diye oysa eskiden Yesilcam Zamani ne güzeldi hanimler herzaman bir et bin ayip örter ,tahta gibi sanki iki tahtayi cakmis bir kadin yapmis gibi bütün bu zayilamak icin kendilerini ne hallere sokan kadinlara söylüyoruz ayrica Seren sen ne Kadar güzel bir bayandin insallah iyilesir eski halie dönersin.yapmayin oynamayin tabi güzelliginizle Allahin yaratigi ile oynanmaz oynuyanlara bakiyoruzda ayni uzaylilara benzedi suratlari cok yazik

  • Cevapla
  • 0