Ölüm Yolu Bu Kez 29 Cana Kıydı!

8 Temmuz 2019, 11:53 tarihinde eklendi

Hindistan'daki otobüs kazasında tam 29 Hintli hayatını kaybetti. Aynı bölgede son 6 ayda yaşanan kazalarda 400'ün üzerinde kişinin öldüğü açıklandı.

Ölüm Yolu Bu Kez 29 Cana Kıydı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hindistan’da meydana gelen korkunç trafik kazasında, ilk bilgilere göre 29 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi de yaralandı. Kaza, Pradeş Eyaleti’nde meydana geldi. 50 yolcusu bulunan çift katlı otobüs, şaranpole yuvarlandı. Çoğu camlardan dışarı fırlayan tam 29 yolcu hayatını kaybetti. 21 yaralıdan 10’unun durumunun ise ciddiyetini koruduğu açıklandı.

Hemen olay yerine giden sağlık ve polis ekipleri yaralılara müdahale ederken gördükleri korkunç manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Takla atan otobüsün üst katı tamamen katlanarak alt tarafa yapışınca bazı yolcuların demir yığınları arasında sıkıştığı görüldü. İtfaiye ekipleri bazı yolcuları demir yığınının arasından çıkarabilmek için saatlerce uğraş verdi.

6 AYDA 400’ÜN ÜZERİNDE ÖLÜM

Görgü tanıklarına göre otobüs belirlenen hız limitinin çok üstünde ilerliyordu. Kazanan yaralı kurtulan bir kişinin iddiasına göre ise şoför direksiyon başında uyuklamaya başlayınca kaza yaşandı. 29 Hintlinin hayatını kaybettiği olay bölgede yaşanan ilk trafik kazası da değil. Edinilen bilgiye göre bu bölgede son 6 ayda yaşanan trafik kazalarında 400’ün üzerinde kişi hayatını kaybetti. Yetkililerin ölüm oylu olarak bilinen bölgede tedbirlerini artırdığı belirtildi.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.