Oltayı Çeken Balıkçı, Küçük Dilini Yutuyordu!

Amatör balıkçı tarafından baraja atılan oltaya, balık ve yılan aynı anda takıldı. Böyle bir olaya ilk kez tanıklık eden vatandaş, gördüğü manzara karşısında şaşkına uğradı.

Erzincan’da amatör balıkçılıkla uğraşan bir vatandaş, oltasını çektiğinde gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı. Güçlükle çektiği oltanın ucunda yılanı ve balığı aynı anda gören vatandaş, ender rastlanan olayın fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşılan görüntü kısa sürede büyük yankı uyandırdı.


Balık yakalamak için sık sık baraja giden amatör balıkçı, ömür boyu çocuklarına anlatacağı bir olay yaşadı. Her zamanki gibi oltasını atıp beklemeye koyulan vatandaş, oltanın kıpırdaması ile hemen harekete geçti. Çekip kıyıya çıkarmaya çalıştığı oltanın ucunda ağır bir şeyler olduğunu fark eden vatandaş, uzun uğraşları sonucunda oltayı kıyıya çıkarmayı başardı. Kıyaya çıkardığı oltanın ucunda yılanı ve balığı birlikte gören vatandaşın nutku tutuldu.

BÖLGEDEKİ DİĞER BALIKÇILAR DA ŞAŞKIN

Cebinden çıkardığı cep telefonuyla o anları ölümsüzleştiren vatandaş, görüntüyü sosyal medya hesabına yükledi. Amatör balıkçının sosyal medya hesabına yüklediği görüntü kısa sürede çok sayıda izlenme ve beğeni aldı. Bölgede amatör balıkçılıkla uğraşan diğer vatandaşlar da böyle bir olaya ilk defa tanıklık ettiklerini belirterek yaşadıkları şaşkınlığı dile getirdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı