Ölen babalarını telefonunu çaldırarak bulabildiler.

Diyarbakır’da Seyithan Yılmaz oturduğu sitenin yakındaki boş arazide silahlı saldırıya uğrayarak yaşamını yitirdi. Şahsın kızları silah sesleri üstüne meraklanıp babalarını aradılar ancak ulaşamadılar. Polislerin yanlarına gelen kızlar bir defa daha babalarını aradı. Kızlar, telefon olay yerinde çalınca sinir krizi geçirdi.
Takip et
Ölen babalarını telefonunu çaldırarak bulabildiler.
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, akşam saatlerinde Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesine bağlı Talaytepe Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre Seyithan Yılmaz, oturduğu sitenin yakınındaki boş arazide kendisini arabayla bekleyen kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

HASTANEDE YAŞAMINI KAYBETTİ

Yılmaz kanlar içerisinde kalırken, ihbar üstüne olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesinin sonrasında Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Yılmaz, burada yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Ölen babalarını telefonunu çaldırarak bulabildiler.

SİLAH SESLERİNİ IŞITINCE MERAKLANDILAR

Polis, güvenlik şeridi çektiği bölgede inceleme yaptı. Silah seslerini duyan Yılmaz’ın kızları ise meraklanarak babalarını aradı. Telefon yanıt vermeyince olay yerine gelen kızlar yeni bir arama daha yaptı.

Ölen babalarını telefonunu çaldırarak bulabildiler.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİLER

Kızlar, yerde bulunan telefonun çalmasıyla sinir krizi geçirirken, yakınları kızları sakinleştirmeye çalıştı. Polis kaçan şüpheli ya da zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.