Öldürülmekten Son Anda Kurtuldu

Ayrılmak istediği eşinden altığı tehditler ve çevresinden aldığı ”Seni öldürmeye geliyor.” duyumları sonrası polisi arayan N.A. isimli kadın öldürülmekten son anda polisler tarafından kurtarıldı.

Eşinden, anlaşamadıkları gerekçesiyle ayrılmak isteyen N.A. isimli kadın eşi, M.A.’nın boşanmak istememesi nedeniyle Mersin’in Mut ilçesine yerleşti. Burada yaşayan kadın, defalarca eşiyle telefonda görüşerek boşanmak istediğini söylese de eşi M.A. bu durumu kabul etmedi. Durumdan tedirgin olan kadın her an başına eşi tarafından bir şey gelcekmiş psikolojisiyle yaşamaya başladı.

İZMİR’DEN HABER VERDİLER

İzmir’deki tanıdıklarının kadını arayıp ”Eşin seni öldürmeye geliyor.” demesi üzerine kadın polisi aradı. Eşini ihbar eden N.A., belki de bir Emine Bulut vakası daha yaşanmadan canını kurtarmış olduğu. Zanlı, Karaman Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başarılı takibi sonucu  Karaman-Konya yolunun beşinci kilometresinde bir otobüste yakalandı.

ÇANTASINDAN SİLAH, BIÇAK, KENDİR İP VE KOLİ BANDI ÇIKTI

Zanlının çantasından silah, bıçak, koli bandı, kendir ip ve çok sayıda mermi çıkması polisin de kanını dondurdu. Zanlı göz altından sonra da adliyeye sevk edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı