Öldürülmeden kısa bir süre önce 112 Acil’den yardım istemiş

Düzce’de, Mahide Güneş Ünal’ı (25) tabancayla vurarak öldüren Kemal Anıl Şenol (30), başına dayadığı aynı silahı ateşleyerek intihar etti. Mahide Güneş Ünal’ın, olaydan kısa bir süre önce 112 Acil’i arayarak yardım istediği, polis ekiplerinin olay yerine gittiği sırada cinayetin meydana geldiği öğrenildi.

Olay, saat19.30 sıralarındaÇamlıevlerMahallesi 7. Cadde üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Kemal Anıl Şenol, iddiaya görekendisinin kaldığı evdeMahideGüneşÜnal’ı tabancayla vurarak öldürdü. Kemal Anıl Şenol, daha sonra tabancayı başına dayayıp ateşledi. Silahsesiniduyanlarınhaber vermesi üzerineolay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri,ağır yaralananKemal Anıl Şenol’u Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırdı. Kemal Anıl Şenolyapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Öldürülmeden kısa bir süre önce 112 Acil’den yardım istemiş

İddiaya göre,MahideGüneşÜnal’ınolaydankısa bir süreönce 112 AcilÇağrı Merkeziniarayarak bir evde kapalı tutulduğunu ve kurtarılmasınıistedi.İhbar üzerine olay yerine polislerin hareket ettiğiancak bu sıradaMahideGüneşÜnal’ın öldürüldüğü öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı