adplus-dvertising

Öldürülen teröristlerle görüntülenen HDP’li Semra Güzel’e CHP yorumu!

HDP Milletvekili Semra Güzel’in öldürülen teröristle çekilmiş fotoğrafları geçtiğimiz günlerde gündeme oturmuştu. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, görüntülerle alakalı, “Hiçbir siyasi partinin terör örgütü ile bağını kesinlikle ve kesinlikle doğru bulmayız” diyerek yorum yaptı.
Takip et
Öldürülen teröristlerle görüntülenen HDP’li Semra Güzel’e CHP yorumu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Milletvekili Semra Güzel’in 29 Nisan 2017 tarihinde Türk Silahlı Güçlerinin (TSK) Adıyaman kırsalında düzenlediği operasyonda öldürülen ‘Koçero Meleti’ kod isimli PKK’lı terörist Volkan Bora ile samimi pozlar verdiği ve ikilinin sevgili olduğu ortaya çıkmıştı.

CHP’den ilk yorum

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in 2017’de operasyonda öldürülen PKK’lı terörist Volkan Bora ile çekilen fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla alakalı soru üstüne, “Siyasi partilerle terör örgütlerinin bağını hiçbir biçimde masum, meşru görmeyiz. Ne gerekçeyle olursa olsun kimsenin gerekçe sunmaması gerekir. Hiçbir siyasi partinin bir terör örgütü ile bağını kesinlikle ve kesinlikle doğru bulmayız” diyerek konuştu.

Öldürülen teröristlerle görüntülenen HDP’li Semra Güzel’e CHP yorumu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.