adplus-dvertising

Öldürülen müzisyen Onur Şener’in O Ses Türkiye Hadise ile düeti tekrar gündem oldu

Ankara’da yaşanan vahşet tüyleri diken diken etti. 3 kamu memuru istedikleri şarkıyı çalmadığı bahanesiyle şarkıcı öldürüldü. Onur Şener’in 9 yıl önce O Ses Türkiye yarışmasına katılarak şarkıcı Hadise ile düet yaptığı görüntüler ortaya çıktı. Geceye damgasını vuran isim Onur Şener adlı yarışmacı oldu. Şener jüriyi sahne performansıyla kendisine hayran bıraktı.
Takip et
Öldürülen müzisyen Onur Şener’in O Ses Türkiye Hadise ile düeti tekrar gündem oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara’da müzisyen Onur Şener vahşi şekilde öldürüldü. Haluk Levent’in iddiasına göre çeşitli kamu kuruluşlarında çalışan A.G., S.S. ve İ.K., Onur Şener’den şarkı istedi. Şener şarkıyı bilmediği için sahnede bu şarkıya yer vermedi.

Üç cani müzisyen Şener’i cam şişelerle öldüresiye dövdü. Hastaneye kaldırılan Kız çocuğu babası olan genç müzisyen hayatını kaybetti.

Türkiye müzisyen Onur Şener’in ölümünü konuşurken müzisyenin 9 yıl önce Hadise ile O Ses Türkiye’de düet yaptığı ortaya çıktı. Onur Şener, 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştı.

Üniversite yıllarından beri müzikle ilgilendiğini söyleyen gecenin yıldızı Onur Şener, O Ses Türkiye’de ”Show Must Go On” adlı parçayı seslendirdi. ‘Hayatımın sonuna kadar müzik yapmak istiyorum. Benim için müzik böyle bir tutku’ diyen Onur Şener jüri üyelerinin beğenisini kazandı.

Ebru Gündeş, Onur Şener’in performansına daha ilk dakikasında yüzünü sahneye dönerek onay verdi. Gündeş Şener’in şarkısı bittiğinde ise ‘Şu dakikakaya kadar bir ya da iki tane bu performansta sahne seyrettim burada ben. Siz onlardan birisiniz. Olağanüstü…’ diyerek övgüde bulundu.

Öldürülen müzisyen Onur Şener’in O Ses Türkiye Hadise ile düeti tekrar gündem oldu

HADİSE HAYRAN KALMIŞTI

O Ses Türkiye programında “Show Must Go On” şarkısıyla hafızalara kazınan Onur Şener, Hadise ile de düet yapmıştı.

Hadise Onur Şener’in sahnede sesini duyunca hayran kalmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.