adplus-dvertising

Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı’nın karşısına attılar

İstanbul Başakşehir’de ağaçlık alana atılmış erkek cesedi bulundu. Yapılan inceleme sonrası şahsın, silahla kafasından vurularak öldürüldüğü tespit edildi.
Takip et
Öldürdükleri şahsın cesedini Olimpiyat Stadı’nın karşısına attılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Başakşehir Olimpiyat Stadı’na giden yan yolda ağaçlık alanda saat 00.30 sırlarında yaşandı. İddiaya göre, seyir halindeki bir araba Olimpiyat Stadı’nın karşısındaki ağaçlık geldiğinde durdu. Daha sonra araba içerisinden çıkarılan ceset ağaçlık alana atıldı. Öldürdükleri şahsın cesedini ağaçlık alana atan zanlılar olay yerinden kaçtı. Yoldan geçerken cesedi gören vatandaşlar ise vaziyeti polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri cesedin etrafını emniyet şeridi ile kapattı. Olay yeri inceleme polisleri ise cesette araştırmalar yaptı. Yapılan inceleme sonrası, cesedin ensesinde bir adet kurşun yarası ve vücudunda darp izleri olduğu görüldü. Üstünden kimlik çıkmayan ceset lüzumlu tetkikler yapılmak üzere 112 ekipleri tarafından Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis ekipleri ceset çevresinde kanıt aradı

Öldürülen cesedin üstünde kimlik çıkmazken, yüz tanıma sistemi ile de cesedin kimliği belirlenemedi. Şahsın terliği ve montu etrafa savrulurken, beton bloğun üstündeki kan polis ekiplerini şüpheye düşürdü. Çevrede kanıt arayan polis ekipleri olayla alakalı geniş çaplı soruşturma başlattı.

Ensesinden silahla vurup yol kenarına atmışlar

Ağaçlık alanda bulunan cesette yapılan araştırmalar ardından cesedin ensesinden vurulduğu görüldü. Yol kenarına atıldıktan sonra biraz sürüklenen şahsın, terliklerinin ayaklarından çıktığı tespit edildi.

İsmet Aktaş – Mehmet Furkan Doğan – Medeni Topaloğlu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.