Öldürdüğü Arkadaşını Parçalara Ayırıp Valize Doldurdu

Eskişehir'de 27 yaşındaki yabancı uyruklu vatandaş, tüyleri diken diken eden bir cinayete kurban gitti.

Eskişehir’e merkeze bağlı Erenköy Mahallesi’nde aynı evde kaldıkları belirlenen iki arkadaş arasında çıkan tartışma cinayetle noktalandı. ihbar üzerine olay yerine gelen ekipler, cinayetin işlendiği evde yaptığı aramada öldürülen gencin cesedini parçalanıp valize doldurulmuş halde buldu.


Eskişehir’de akıllara durgunluk veren bir cinayet işlendi. Bir süre önce kente gelen Afgan kökenli gencin yaşadığı eve gelen yakınları, yerde kan lekeleri görünce durumdan şüphelenip 155 polis imdat hattını aradı. Bir süre sonra olay yerine gelen ekipler, evde detaylı bir arama yaptı. Yapılan aramada odaların birindeki valizin içinde evde yaşayan gençlerden birine ait olduğu belirlenen ceset parçaları bulundu. Gördükleri manzara karşısında şaşkına uğrayan ekipler, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Cinayete kurban giden gencin yakınları ise sinir krizi geçirdi.

SORGUDA HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Olay sonrası ekipler, cinayet mahalliden kaçan zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Kentteki tüm ekiplere eşgali anons geçilen zanlı, titiz bir çalışma ile cinayeti işledikten üç saat sonra kıskıvrak yakalandı. Emniyetteki sorgusunda suçunu itiraf eden zanlı, arkadaşını bir anlık öfke ile öldürdüğünü ve korktuğu için de parçalara ayırıp valize doldurduğunu belirtti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı