Öldü Sanılan Genç Az Daha Yakılıyordu!

Hindistan’da Gandham Kiran isimli bir genç, komaya girdikten sonra doktorlar tarafından öldü ilan edildi. Kefene sarılan ve yakılmaya götürülen genci annesi kurtardı.

Garip olay Hindistan’da, Pillalamarri köyünde yaşandı. 18 yaşındaki üniversite öğrencisi bir genç, hepatitle mücadele ediyordu. Şiddetli ateş ve kusma belirtileriyle hastaneye kaldırılan genç adam, 1 hafta sonra komaya girdi. Doktorlar beyin ölümünün gerçekleştiğini açıkladı ama gencin annesi yaşam destek ünitesini kapatmayı reddetti.

Hastane yönetimi, cenaze işlemleri ve yakma için düzenlemeleri yürütürken Gandham’ın annesi oğlunun yaşadığını farketti. Çocuğunun cenaze işlemlerinin yapılması sırasında gözünden akan yaşı gören anne, oğlunun son nefesini kendi evinde vermesini istedi. Yaşam destek makinesiyle birlikte evine götürülen genç adam, sağlığına geri kavuşmaya başladı.

DOKTORLAR TARAFINDAN ÖLÜ İLAN EDİLDİ

Gazetecilere açıklama yapan Anne Kiran, “Oğlumun gözünden akan yaşı gördüm. Daha sonra da nabzının hala attığını farkettim. Doktorlar bana teşekkür etti. Oğlumu eve getirdim ve onunla ilgilenmeye başladım. 3 gün içerisinde duyuları yerine geldi ve çok kısık ses tonuyla olsa da benimle konuşmaya başladı” diye konuştu. Gözünden akan bir damla yaş sayesinde canlı canlı yakılmaktan kurtulan 18 yaşındaki üniversite öğrencisi Gandham Kiram, resmi olarak ölü ilan edilmesinin ardından, eski sağlığına kavuşmaya çalışıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı