adplus-dvertising

Okullara kar tatili geldi! Çanakkale, Kırklareli, Denizli’de eğitime ara…

Okullar tatil edildi mi? Kar tatili başladı... Beklenen kar ve fırtına etkisini gösteriyor, üst üste eğitime ara haberleri gelmeye başladı. Çanakkale’de kar yağışı sebebiyle taşımalı eğitime bir gün ara verilirken, Kırklareli’de yoğun fırtına nedeniyle okullarbir gün tatil edildi. Bir ‘okullar tatil edildi’ haberi de Denizli’den geldi…
Takip et
Okullara kar tatili geldi! Çanakkale, Kırklareli, Denizli’de eğitime ara…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırklareli’inde şiddetli fırtına, Çanakkale ve DEnizli’de ise şiddetli kar yağışı sebebiyle eğitime birer gün ara verildi. Gün içerisinde eğitime ara veren il ve ilçelerin sayılarının artması bekleniyor. İşte hava şartları sebebiyle eğitime ara verilen il ve ilçeler…

Kırklareli’de şiddetli fırtına nedeniyle okullarda eğitime bir gün ara verildi.
Kırklareli Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İlimiz Merkezinde ve Kofçaz İlçemizde olumsuz hava şartları nedeniyle; resmî-özel bütün okullar ile bağlı tüm eğitim kurumlarında “yüz yüze eğitim” faaliyetlerine 12 Ocak 2022 Çarşamba günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir. Kamuda çalışan engelliler ve hamileler bir gün idari izinli sayılacak” dendi. Açıklamada, ‘mecburi olmadıkça evden çıkmayın’ uyarısı yapıldı.

Çanakkale’de kar yağışı sebebiyle taşımalı eğitime ara verildi

Çanakkale Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada; olumsuz hava koşulları ve beklenen kar yağışı nedeniyle 12 Ocak Çarşamba günü, il genelinde taşımalı eğitime 1 gün ara verileceği duyuruldu. Gene il genelinde köy okullarında da öğretmenlerin ulaşımı zor olacağı için eğitime bir gün ara verildi. Çanakkale genelinde engelli ve hamile kamu personeli bir gün izinli sayılacak.

Denizli Çameli’de eğitime 1 gün kar tatili verildi

Denizli’nin Çameli ilçesinde yoğun kar yağışı sebebiyle okullar bir gün tatil edildi.Çameli Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, “İlçemizde mevcut olumsuz hava koşulları insan sağlığı ve trafik güvenliği riskleri oluşturabileceğinden 12 Ocak 2022 Çarşamba günü 1 gün süreyle, yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitimle eğitim öğretime devam edilmesine, engelli ve hamile personellerin idari izinli sayılmasına Kaymakamlığımızca karar verilmiştir” dendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.