adplus-dvertising

Okuldan Kaçmak İçin Pencereye Çıktı, 3. Kattan Aşağı Düştü

İstanbul Esenyurt'ta bir çocuk, okuldan kaçmak için çıktığı sınıf penceresinden aşağı düştü. 3. kattan düşen öğrenci ağır yaralandı.
Takip et
Okuldan Kaçmak İçin Pencereye Çıktı, 3. Kattan Aşağı Düştü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Esenyurt’ta yer alan bir ortaokulda 5’inci sınıf öğrencisi bir çocuk, 3’üncü kattaki sınıfın penceresinden aşağıya düştü. Öğrencinin ağır yaralandığı olay, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Okuldan Kaçmak İçin Pencereye Çıktı, 3. Kattan Aşağı Düştü

ÖĞRENCİ 3. KATTAN AŞAĞIYA DÜŞTÜ

Olay, bugün saat 15.00 sularında Kıraç Mahallesi’nde yer alan bir ortaokulda gerçekleşti. Adı öğrenilemeyen 5’inci sınıf öğrencisi bir çocuk teneffüs esnasında 3’üncü katta olan sınıfının penceresine çıkarak aşağıya düştü. Öğrencinin çığlıklarını fark eden okul idaresi ve veliler olay yerine doğru koştu.

OKULDAN KAÇMAK İÇİN PENCEREYE ÇIKMIŞ

Okula giden sağlık birimleri öğrenciyi hastaneye götürdü. Öğrencinin okuldan kaçma amaçlı camdan atlamaya uğraştığı öne sürüldü.

Meydana gelen dehşet anları güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi. Kayıtlarda sınıfın penceresine çıkan öğrenci, bir süre aşağıya bakıyor ve sonrasında düşüyor. Olayın sonrasında veliler korku içinde okulun bahçesine koşuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.