Okuldaki Sandviçten Uyuşturucu Çıktığı İddia Edildi

Sultangazi'de kantinde sandviç yerken bir öğrenci bayıldı. Öğrencinin sandviçten çıkan uyuşturucu dolayısıyla bayıldığı iddia edildi.

Sultangazi’de ilkokulda bir öğrencinin kantinden aldığı sandviçi yerken bayılmasının ardından konuşulmaya başlanan dedikodu kısa zamanda yayıldı. Epilepsi hastası olduğu bildirilen öğrencinin ekmekten çıkan uyuşturucu sebebiyle bayıldığını öne süren kişi hakkında okul idaresi suç duyurusunda bulundu.


KANTİNDEN ALDIĞI SANDVİÇİ YERKEN BAYILDI

Olay Sultangazi Eski Habipler Mahallesi’nde yer alan bir ilköğretim okulunda meydana geldi. Öğrencilerden biri kantinden aldığı sandviçi yediği sırada bayıldı.

Epilepsi hastası olduğu bildirilen öğrenci olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye sevk edildi. Fakat bir velinin iddiası ortalığı karıştırdı. Bu veli, çocuğun sandviçteki uyuşturucunun etkisiyle bayıldığını iddia etti. İddia kısa zamanda yayıldı.

VELİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

Polis okulda inceleme gerçekleştirdi. Fakat iddianın yalan olduğu meydana çıktı. Sosyal medyada da paylaşılan söylenti sonrasında okul idaresi, veli hakkında suç duyurusunda bulundu.

İlçe milli eğitim müdürlüğünden paylaşılan açıklamada, “Okul kantinlerimiz okullarda kurmuş olduğumuz komisyonlarımız tarafından her ay denetleniyor. İlçe tarım müdürlüğümüz tarafından okul kantinlerimiz senede iki kez denetleniyor. Okul kantinlerimizde Bakanlığımızın tespit ettiği ürünler haricinde herhangi bir ürün satılmıyor. Olay bütünüyle asılsızca gerçekleştirilen bir ihbardır” denildi.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı