adplus-dvertising

Okula çağırılan veli terör estirdi

Erzurum’da öğrenci ile alakalı şikayet iletilmek üzere okula çağırılan veli, müdür yardımcısına saldırdı. Araya giren öbür öğretmenlerin sakinleştirdiği kavga sonrası müdür yardımcısı veliden şikayetçi oldu.
Takip et
Okula çağırılan veli terör estirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay 22 Mart Salı günü Erzurum Palandöken ilçesinde bulunan Yıldızkent Borsa İstanbul Anadolu Lisesinde yaşandı. İddiaya göre oğlu Emir G.’yle alakalı şikayetlerin bildirilmesi için okula çağırılan F.G. müdür yardımcısı Yakup Terzioğlu’na saldırdı. Güvenlik kameralarına an be an yansıyan görüntülerde saldırgan veli güçlükle sakinleştirildi.

Öte yandan daha önce de birkaç defa okula çağrıldığı öğrenilen F.G.’nin öğretmen ve yöneticilere tehdit ve hakaretler savurduğu öğrenildi. Terzioğlu, öğretmen ve öbür görevlilerin araya girip okuldan çıkardığı F.G. hakkında şikayetçi oldu. F.G. hakkında soruşturma açıldı.

Konuyla alakalı basın açıklamasında bulunan Türk Eğitim-Sen Erzurum 1 Nolu Şubesi 3 ay içerisinde Erzurum’da öğrenci velilerinin 4. defa eğitimcilere saldırdığını artı bu saldırılarının son bulması gerektiğini ifade etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.