Okul Servislerine Kamera Sistemi Geliyor

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasıyla birlikte okul servislerinde dijital takip ve güvenliğin sağlanması için Turkcell, okul servislerinde kamera sistemi adlı bir kampanya başlattı.

Son yıllarda servis sayılarında yaşanan artış ve servislerde yaşanan talihsiz kaza olaylarının ardından güvenliğin arttırılması ve takibin daha kolay olması için, birçok proje geliştirildi. Turkcell’in ”Rahat Takip Kampanyası” ile birlikte bu güvenli yolculuk ve takip sisteminin oluşturulması hedefleniyor.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, TRAFİK TEDBİRLERİ YÖNETMELİĞİNE UYGUN

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasıyla birlikte 81 ilin valiliklerine gönderilen, ”Trafik Tedbirleri Yönetmeliği’ne uygun olan ”Rahat Takip Kampanyası” servislerde takibin ve güvenliğin sağlanabilmesi için önemli bir kampanya. Servis şoförlerine sürüş eğitimi ve kasko sigortası gindirimi gibi konularda kolaylık sağlayan bu kampanya, velilerin içini rahatlatacak bir kampanya olma özelliği taşıyor.

Kampanyanın her serviste uygulanabilmesi için ödeme kolaylığı da sağlayan Turkcell, 36 aya kadar varan taksitlendirme imkanıyla bütün servis işletmelerini ve sürücülerini kampanyaya dahil olmak ve servislerde güvenli ortamı sağlamak için bekliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı