Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır olarak aleme dönüş yapıyor!

Şuana kadar rol aldığı projelerde imza karakter olmayı başaran ve oynadığı çeşitli rollerle özdeşleşen Oktay Kaynarca’nın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’daki kariyerinin bitmesi herkesi üzmüştü. EDHO ile birlikte altı seneyi geride bırakan ve 2003-2005 seneleri arasında yayınlanan Kurtlar Vadisi ile büyük sükse yakalayan Oktay Kaynarca’nın ”Süleyman Çakır” karakteriyle döneceği iddiası ortalığı kasıp kavurdu.
Takip et
Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır olarak aleme dönüş yapıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin izleri halen silinmeyen ve öbür final yapan dizilerden farklı olarak gündemdeki varlığını korumaya devam eden Kurtlar Vadisi’yle alakalı kaçırılmayacak bir gelişme paylaşıldı. 8 Eylül 2015’ten 15 Haziran 2021 tarihine kadar yayın serüvenine sürdüren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Oktay Kaynarca’dan yüzleri güldürecek haber geldi.

Adanalı, Yahşi Cazibe, Ustura Kemal gibi yayına girdiği dönemin büyük bir ilgiyle izlenen projelerinde rol alarak başarı basamaklarını hızlı bir biçimde tırmanan Oktay Kaynarca’nın ”Süleyman Çakır” karakteriyle dönüş yapacağına yönelik iddia heyecanı tırmandırdı.

Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır olarak aleme dönüş yapıyor!

Yönetmenlik koltuğunda Osman Sınav’ın oturduğu, yapımcılığını ise Raci Şaşmaz’ın üstlendiği Kurtlar Vadisi sayesinde ülkemiz başta olmak üzere Orta Doğu’nun severek takip ettiği oyunculardan biri olan Oktay Kaynarca’nın bir defa daha ”Süleyman Çakır” rüzgarı estirecek olması coşkuyla karşılandı.

Milyonların benimsediği ve yakınlık duyduğu, kelimenin tam manasıyla aileden biri gibi gördüğü Süleyman Çakır karakterinin yaşamının yeniden gözler önüne serileceği iddiası ortaya atıldığı dizide pek çok başarılı adın de dahil olacağı gelişmesi hayranlarının kalp atışlarını hızlandırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.