adplus-dvertising

Okçular Vakfı’na 1.2 Milyon TL Yardım

Sözcü Gazetesi'nden Özlem Güvenli'nin haberine göre İBB AK Parti döneminde Okçular Vakfı Spor Kulübü Derneği'ne 1.2 Milyon TL gönderdiği ortaya çıktı.
Takip et
Okçular Vakfı’na 1.2 Milyon TL Yardım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Daha önce yine Sözcü yazarlarından Çiğdem Toker’in gündeme getirdiği İBB’nin AK Parti dönemi harcamaları ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha önce İBB tarafından hazırlanan raporda, İBB’nin Sivil Toplum Kuruluşları, okullar ve spor salonları için 847 milyon 592 bin 858 lira harcadığı belirtilmişti. Raporda ayrıca Bilal Erdoğan’ın mütevelli heyetinde olduğu Okçular Vakfı’na da 16.6 milyon lira destek gönderildiği açıklandı.

Okçular Vakfı’na 1.2 Milyon TL Yardım

Gündeme oturan bu konu üzerine Okçular Vakfı’ndan bir açıklama gelmişti ve bugüne kadar İBB’den herhangi bir para aktarımın olmadığı belirtilmişti.

OKÇULAR VAKFINDAN YARDIM TALEBİ

Sözcü Gazetesi’nden Özlem Güvenli’nin yaptığı haberde ise Okçular Vakfı’na 1 Ocak 2019 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yer alan faaliyetlerin harcamalarında kullanılmak için 1 milyon 200 bin lira yardım yapıldığı öne sürüldü. Talebin ise Okçular Vakfı’nın Spor Kulübü Dereneği’nden geldiği belirtilen haberde, dayanak olarak da İBB ve dernek arasında 26 Nisan 2016’da imzalan prtokol gösterildi.

Okçular Vakfı’na 1.2 Milyon TL Yardım

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.