adplus-dvertising

Okan Kurt Ve Demet Akalın’dan Aşk Dolu Sözler

Okan Kurt'un sosyal medya hesabı Instagram'da yaptığı paylaşıma "Rüyalarda buluşuruz miniğim." yazan Demet Akalın eşine olan aşkını bu sözlerle ifade etti.
Takip et
Okan Kurt Ve Demet Akalın’dan Aşk Dolu Sözler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, eşi Okan Kurt’un yaptığı paylaşımın altına yaptığı yorumla gündem oldu. Okan Kurt yaptığı paylaşımın altına “Unutmamalı, sevgiyle anmalı…” notunu düşerken, Demet Akalın, “Rüyalarda buluşuruz miniğim.” yorumunu yaptı. Kısa sürede binlerce beğeni alan yorum, Demet Akalın’ın, eşi Okan Kurt’a olan sevgisi gösterdi.

“RÜYALARDA BULUŞURUZ MİNİĞİM”

Eşi Okan Kurt’un yaptığı paylaşımın altına romantik bir yorumda bulunan Demet Akalın,takipçilerinin beğenisini topladı. Bir süre önce boşanan fakat ilişkilerine ikinci bir şans vererek tekrar beraber olan Demet Akalın – Okan Kurt çifti ilişkilerini dolu dizgin sürdürmeye devam ediyor.

Okan Kurt Ve Demet Akalın’dan Aşk Dolu Sözler

Barışma haberini sosyal medya hesabı Instagram üzerinden duyuran çiftin kızları Hira, anne babasının barıştığı söylemişti. Magazin dünyasının en çok konuştuğu çiftler arasında yer alan Dem Akalın – Okan Kurt çifti, dikkatleri üzerilerine çekmeye devam ediyorlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.