Okan Kurt Ve Demet Akalın’dan Aşk Dolu Sözler

Okan Kurt'un sosyal medya hesabı Instagram'da yaptığı paylaşıma "Rüyalarda buluşuruz miniğim." yazan Demet Akalın eşine olan aşkını bu sözlerle ifade etti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, eşi Okan Kurt’un yaptığı paylaşımın altına yaptığı yorumla gündem oldu. Okan Kurt yaptığı paylaşımın altına “Unutmamalı, sevgiyle anmalı…” notunu düşerken, Demet Akalın, “Rüyalarda buluşuruz miniğim.” yorumunu yaptı. Kısa sürede binlerce beğeni alan yorum, Demet Akalın’ın, eşi Okan Kurt’a olan sevgisi gösterdi.


“RÜYALARDA BULUŞURUZ MİNİĞİM”

Eşi Okan Kurt’un yaptığı paylaşımın altına romantik bir yorumda bulunan Demet Akalın,takipçilerinin beğenisini topladı. Bir süre önce boşanan fakat ilişkilerine ikinci bir şans vererek tekrar beraber olan Demet Akalın – Okan Kurt çifti ilişkilerini dolu dizgin sürdürmeye devam ediyor.

Barışma haberini sosyal medya hesabı Instagram üzerinden duyuran çiftin kızları Hira, anne babasının barıştığı söylemişti. Magazin dünyasının en çok konuştuğu çiftler arasında yer alan Dem Akalın – Okan Kurt çifti, dikkatleri üzerilerine çekmeye devam ediyorlar.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı