adplus-dvertising

Okan Buruk: “Olumsuz geçen seneyi tekrar pozitife çevirmeye çalışacağız”

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı. Teknik Direktör Okan Buruk, “Çok fazla işimiz, yoğun bir tempomuz var. Bugün başladık. Olumsuz geçen seneyi tekrar pozitife çevirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.
Takip et
Okan Buruk: “Olumsuz geçen seneyi tekrar pozitife çevirmeye çalışacağız”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sarı-kırmızılı takım yeni sezon hazırlıklarına Okan Buruk yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı. Teknik Direktör Okan Buruk, antrenmanda kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Tekrar Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bulunmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Okan Buruk, “Bu çimlerin üstüne çıkmak benim için çok heyecan verici. Çok fazla işimiz, yoğun bir tempomuz var. Bugün başladık. Olumsuz geçen seneyi tekrar pozitife çevirmeye çalışacağız. Takım olarak tamamlandığımızda en yüksek duygularımızı vermemiz gerekiyor. İnşallah onları güzel bir biçimde hazırlayacağız. İnşallah Galatasaray’a yakışır bir takım ortaya çıkartacağız” diyerek konuştu.

Galatasaray Akademisi’nden çok sayıda oyuncunun antrenmanda bulunduğunu söyleyen Buruk, “Akademiden gelen oyuncularımız var. Kiralıktan dönen oyuncularımız var. Tamamını görmek istiyoruz. Milli takımlarda yer verilen 9 futbolcumuz 4 Haziran’da katılacak. Transferler olursa onlar da katılacak. Bizim için bir hedef de akademiden oyuncu çıkarmak. En çok hakedenleri Avusturya’daki kampa götürmek istiyoruz. İnşallah Türk futboluna yeni cevherler katarız” açıklamasını yaptı.

Taraftarlarda pozitif bir hava olduğunu vurgulayan Buruk, “Transfer bizim için çok mühim. Takımımızı yarattıktan sonra hazırlık maçlarında taraftarlarımıza mesaj vermek istiyoruz. Heyecanlarını anlıyoruz. Bu yıl gene şampiyonluk yarışının içinde olan, şampiyonluğa ulaşan bir takım ortaya çıkartmak istiyoruz. Hep birlikte güzel günler yaşayacağız” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.