adplus-dvertising

Okan Bayülgen, Hülya Avşar’la fena dalga geçti!

Yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme gelen Okan Bayülgen bu kez de Hülya Avşar ile ilgili, tartışmalara sebebiyet verecek sözlere imza attı. Hülya Avşar’ı “Türkiye’nin en önemli filozoflarından biri’ diyerek tiye alana Okan Bayülgen, sosyal medyada da gündem oldu.
Takip et
Okan Bayülgen, Hülya Avşar’la fena dalga geçti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu ve sunucu Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü programı ile yeniden ekranlara geldi. Son bölümde ise Hülya Avşar’ın açıklamalarını değerlendiren Okan Bayülgen ardından çok konuşulacak sözlere imza attı.

Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübü programının konukları Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka, Demir Demirkan, Fatma Turgut ve Nazmi Sinan Mıhçı’ydı. Kahkaha dolu anların yaşandığı programda Hülya Avşar’ın spor ile söylediği sözler masaya yatırıldı.

Okan Bayülgen, Hülya Avşar’la fena dalga geçti!

“BEN ZATEN KENDİM ANTİDEPRESANIM”

Son günlerde oldukça popüler olan ‘Antidepresan’ şarkısını seslendirmeyi düşünüyor mu’ sorusuna Hülya Avşar şu yanıtı verdi.

Düşünmüyorum. Zaten ben kendim antidepresanım. O yüzden gerek duymuyorum. Spor, hayata erken başlamak ve normal düzenli marjinal olmayan bir hayat sürmek, gerektiği zaman harcamak… Yani her şeyin normalini yapmak zaten antidepresan gibi.

Okan Bayülgen, Hülya Avşar’la fena dalga geçti!

OKAN BAYÜLGEN TİYE ALDI

Bu sözlerin ardından Okan Bayülgen Hülya Avşar’ı tiye alarak, “İşte bizi spora başlatan insan Hülya Avşar” dedi. Ardından Hülya Avşar için “O çok eskiden beri Türkiye’nin en önemli filozoflarından biri. Onun önerileriyle bugünlere geldik.” diyen Okan Bayülgen’in bu sözleri gündem oldu.

Okan Bayülgen, Hülya Avşar’la fena dalga geçti!

“NE KİLO VEREBİLDİ”

Okan Bayülgen, sözlerine şöyle devam etti:

Benim anlamadığım şu: Hülya hep aynı şeyi söylüyor. Sabah erken kalkmak ve spor. Ne kilo verebildi? Bu şekilde ölüp gidecek. 30 senedir bunu anlatıyor, hayat geçti bu arada.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.