Okan Bayülgen Çocuklarıyla Oynayan Babalara “Gerzek” Dedi

Türkiye'nin en ünlü televizyoncularından biri olan Okan Bayülgen, TV 100'de yayınlanan programında çocuklarıyla oynayan babalara gerzek dedi.

Okan Bayülgen’in önceki akşam TV 100’de yayınlanan programında çocuklarıyla oynayan babalar hakkında “Gerzek! Senin öyle bir yaratılışın yok ki” dedi sosyal medya yıkıldı.


Okan Bayülgen, TV100 ekranlarında yayınlanan programında çocuklarıyla ilgilenen babalar hakkında tepki çekecek sözler sarfetti.

OKAN BAYÜLGEN’DEN BABALARA GERZEK HAKARETİ

Okan Bayülgen kendi çocukluk döneminde babalarıyla oynamadıkları için şanslı olduğunu belirtti. Evde saatlerde çocuklarıyla oynadıklarını söyleyen babalara “Gerzek” dedi. Okan Bayülgen şu sözlerle sert konuştu. Okan Bayülgen, “Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu.”

OKAN BAYÜLGEN: KADIN TAKLİDİ YAPIYORLAR

Okan Bayülgen, sözlerine, “Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. ‘Çocukla saatlerce oynuyorum.’ Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?” diyerek devam etti ve büyük tepki topladı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı