Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu!

Okan Bayülgen, koronavirüs salgını günlerinde farklı formattaki yeni Uykusuzlar Kulübü programıyla seyirci karşısına çıktı. Tv100'de canlı yayında ekrana gelen Uykusuzlar Kulübü'nde Okan Bayülgen kitap okudu, seyircilerle sohbet etti. Usta televizyoncunun yeni programı sosyal medyada gündem oldu.
Takip et
Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV100'de 'Uykusuzlar Kulübü' programını yapan komedyen Okan Bayülgen, koronavirüsün hayatı olumsuz etkilediği şu günlerde, yeni bir formatla izleyicisinin karşısına çıktı. Canlı yayınında seyircisiz program yapan Bayülgen'in kitap okuması gündeme oturdu. Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü, hafta için her gün canlı yayında saat 01:00'de TV100 ekranlarında olacak.

Usta bir seslendirme sanatçısı ve tiyatrocu olan Okan Bayülgen uyuyamayan izleyicilerine canlı yayında kitap okudu ve sohbet etti. Okan Bayülgen'nin sunduğu Uykusuzlar Kulübü programının yeni formatı seyircilerin beğenisini kazandı. Bayülgen'in ilk programı sosyal medyada gündem oldu. Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü, hafta için her gün canlı yayında saat 01:00'de tv100 ekranlarında olacak.

Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu!

OKAN BAYÜLGEN SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Okan Bayülgen'in canlı yayında kitap okuduğu Uykusuzlar Kulübü sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. İşte Twitter'da Okan Bayülgen ve Uykusuzlar Kulübü hakkındaki paylaşımlardan bazıları:

Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu! Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu! Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu! Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu! Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu, sosyal medyaya damga vurdu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.