Oğuzhan Uğur’un Oynadığı Kırk Yalan Filminin Fragmanı Yayınlandı

Hamdi Alkan’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve başrolünde Oğuzhan Uğur’un olduğu ‘Kırk Yalan’ filminin ilk teaseri paylaşıldı.

Oyuncu ve yönetmen olan Hamdi Alkan’ın imzası olan Kırk Yalan filminin teaseri izleyiciye sunuldu. Son yıllarda adından söz ettirmeyi başaran Oğuzhan Uğur’un başrolünde olduğu Kırk Yalan filminde, üç arkadaşın düğünden bir gün önce ne yaşadıklarını unutmaları sonucu gelişen olayları konu alıyor.

KIRK YALAN FİLMİNİN KONUSU NE?

Birbirini seven Sadık ile Halime, evleniyorlar. Düğün öncesi Sadık’ın arkadaşları bekarlığa veda kutlaması yapmaya karar verir. Kadınlar kına gecesi yaparken, üç arkadaş da bekarlığa veda eğlencesi yaparlar. Mezeleri beğenmeyen üç arkadaşa Afrika armutları ikram edilir. Marulayı yiyen üç arkadaşın daha sonra içki içmelerine gerek kalmayacaktı. Hayatlarının en ilginç gecesini yaşayan üç arkadaşın bulunduğu Seferihisar’da hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Oğuzhan Uğur, Timur Acar, Ferdi Sancar, Sinan Bengier, Hakan Meriçliler gibi isimler yer alıyor.

Kırk Yalan filmi 20 Aralık tarihinde vizyonda olacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı