Oğuzhan Uğur’dan Barış Pınarı Harekatı Teorisi!

Şarkıcı ve Youtuber Oğuzhan Uğur, devam etmekte olan Barış Pınarı Harekatı ve geleceğine yönelik bazı düşüncelerini sosyal medyadan paylaştı.

Şarkıcı ve Youtuber Oğuzhan Uğur, Türkiye’nin terör unsurlarını temizlemek üzere Suriye’nin kuzeyinde başlattığı Barış Pınarı Harekatı ve geleceğine yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Oğuzhan Uğur, Barış Pınarı Harekatı’nın ardından yaşanabilecek olası gelişmeleri, ‘teori’ tanımlamasıyla paylaştı.


Youtube’de P!NÇ adlı güldüren show programıyla ve MEVZULAR adlı günceli tartışan programıyla milyonları peşinden sürükleyen Oğuzhan Uğur, önümüzdeki yıllarda Suriye ve çevresinde yaşanabilecek süreçler hakkında tahminlerde bulundu.

ERGENEKON’DAN HAPİS YATMIŞTI

PKK Lideri Abdullah Öcalan’ın yakalanmasının ardından ilk sorgusunu yapan ve uzun yıllar Ergenekon Davası sebebiyle hapis yatan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur’un oğlu olan Oğuzhan Uğur, gündeme, siyasete ve ülke geleceğine yönelik düşüncelerini paylaşmaya devam ediyor. Uğur’un yaptığı paylaşım sosyal medyada kimi zaman tepkiler görürken, kimi zaman da büyük destek topluyor.

İşte Oğuzhan Uğur’un tartışma yaratan teorisi:


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı