Oğuzhan Uğur Kimdir? Kaç Yaşında Ve Nereli?

Exatlon yarışmacılarından biri olan YouTuber Oğuzhan Uğur'un ayrıntılı biyografisini sizler için hazırladık.

Son zamanların sükse yapan isimlerinden biri olan Oğuzhan Uğur, 29 Ocak 1984 tarihinde Ankara’da doğdu. Babala TV’nin kurucusu olan Oğuzhan Uğur, Pinç programı ile kendi kitlesini oluşturdu ve son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.


OĞUZHAN UĞUR’UN KIRK YALAN FİLMİ VİZYONA GİRECEK

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünü mezunu olan Oğuzhan Uğur, okul döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştirmiş ardından Osman Sınav ile çalışmaya başlamıştır. Okuldan sonra bir dönem Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın asistanı olarak görev yapmıştır. Başarılı isim 2011 yılında vizyona giren ‘Ağır Abi’ filminin yönetmenliğini yaptı. Yönetmenlik deneyimi dışında oyunculuk deneyimi de bulunan Oğuzhan Uğur; 2015 yılında ‘Pişt’ ve 2016 yılında ‘Bizans Oyunları’, 2019 yılında ‘Borç Harç’ filmlerinde rol aldı. Oğuzhan Uğur 20 Aralıkta vizyona girecek olan ve yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı ‘Kırk Yalan’ filminde de rol alıyor.

11 ŞARKILIK ALBÜMÜ VAR

Müzik sektöründe de yeteneklerini sergileyen Oğuzhan ‘Uğur, Çok Şükür’ isimli albüm ile müzik piyasasına giriş yapmıştır. Bu albümde 11 şarkıya yer veren Uğur, albüm dışında da single çalışmaları var. Oğuzhan Uğur’un, farklı sanatçılar ile yaptığı düetleri de bulunuyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı