adplus-dvertising

Oğuzhan Uğur için yakalama kararı!

Son dönemde yaptığı siyasi programlarla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur, gözaltına alındığını duyurdu.
Takip et
Oğuzhan Uğur için yakalama kararı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Babala TV’nin sahibi Oğuzhan Uğur, Ankara’da gözaltına alındığını açıkladı.

“Yakalama kararı çıkmış. Bu defa Angara’da yakalandım” ifadelerini kullanan Oğuzhan Uğur daha sonra serbest bırakıldığını söyledi.

Oğuzhan Uğur için yakalama kararı!

Uğur, gözaltına alınma nedeni hakkında bir açıklama yapmadı.

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR?

Oğuzhan Uğur, 29 Ocak 1984 günü Hasan Atilla Uğur ve Pakize Uğur’un ilk çocuğu şeklinde Ankara’da dünyaya geldi. Lise eğitimine ilk olarak Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde ardından ise Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nde devam etti ve buradan da mezun oldu. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünden mezuniyet hakkı kazanan Oğuzhan Uğur, üniversite öğrenciliği esnasında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın yardımcılığını yaptı.

2011 senesinde vizyona giren “Ağır Abi” isimli filmin yönetmenliğini ve senaristliğini gerçekleştirdi. 2012 senesinde “Çok Şükür” isimli ilk albümü piyasaya çıktı. Bunların ardından ise çeşitli single albümler ve şarkılarına çektiği video klipler ile geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Oğuzhan Uğur, Murat Dalkılıç’ın “Leyla” isimli şarkısına çekilen video klibin yönetmenliğini de üstlendi. Bu ikili daha sonra birlikte “Mağlubiyet” isimli bir düet şarkıyı da piyasaya sürdü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Tolga
20 Kasım 2022, 18:20 tarihinde yazildi

Fenomen adı altında boş şahısların hepsi bu ülke evlatları için kötü örnek şunun haline verdigi poza bak birdeutanmadan diyorki kahve içtik karakolda falan ayıp ya bu devletin medya fenomeni denen şahıslara ceza uygulaması lazım gençleri temmelige kötü yöne çeken şahıs bunlar

  • Cevapla
  • 0