Oğullarını Şehit Veren Yaşlı Çifte Dayak Attılar!

Afyon'da, oturdukları binada komşularının kızıyla tartışan yaşlı şehit anne ve babası tekme yumruk dayak yedi.

Afyon’da yürek yaralayan bir olay yaşandı. 70 yaşındaki şehit annesiyle 72 yaşındaki şehit babası komşuları tarafından acımasızca dövüldü.

İddiaya göre olay şöyle gelişti. 9 sene önce, Kastamonu’da görevliyken askeri aracın devrilmesi ile şehit olan askerin yaşlı annesi Havva Teyze, komşularıyla birlikte oturdukları apartmanın girişinde sohbet ediyordu. Bir komşusunun genç kızı binaya girmek isterken, merdivenden geçemediği gerekçesiyle yaşlı kadınla tartışmaya başladı. Olup biteni balkondan seyreden 72 yaşındaki şehit babası aşağı inerek olaya müdahale etti.

YAŞLI ADAM MERDİVENDEN YUVARLANDI

Bunun üzerine çıkan arbedede anne ve baba darp edilirken 72 yaşındaki Ahmet Erdönmez merdivenlerden yuvarlandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan talihsiz adam olayı hafif yaralı olarak atlattı. Yaşlı çift bunun üzerine komşularından şikayetçi oldu ve kavga ile ilgili soruşturma başlatıldı. Olayın çok hızlı cereyan ettiğini ve ne olduğunu anlayamadan gözünü hastanede açtığını söyleyen baba Ahmet Erdönmez “Şehit ailesine böyle mi davranılır? Gençlerde hiç saygı kalmamış” diyerek olanlara isyan etti. Anne Havva Erdönmez ise yaşananlara anlam veremediğini söylerken “Komşumuzun kızına kötü hiçbir şey söylemedik ama onlar bize saldırdı” ifadelerini kullandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı