Öğretmenler vali olan Hamza AYDOĞDU için Twitter’a koştu!

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU Aksaray Valisi olarak atanınca büyük sevinç yaşayan öğretmenler Twitter'ı salladı.
Takip et
Öğretmenler vali olan Hamza AYDOĞDU için Twitter’a koştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bugün yayınlanan valiler kararnamesi isle MEB Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu Aksaray Valisi olarak atandı.

Çok kısa zaman içerisinde öğretmenler tarafından atılan “Aksaray Valisi ” hashtagi isimi altında atılan twitter mesajları ile MEB Personel Genel Müdürü Türkiye gündemine oturdu.

Böyle bir onur herkese nasip olmaz

Öğretmen dostu Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’nun MEB’den ayrılmasını öğretmen camiası için bir kayıp olarak gören öğretmenler bu atamanın mülkiye camiası için hayırlı ve uğurlu olması yönünde dileklerini ifade ederken Hamza Aydoğdu’ya olan sevgilerini herkese nasip olmayacak bir biçimde gösteren öğretmetmenler adete Twitter’ı salladılar.

41 ilin valisini değiştiği böylesine bir günde twitterda “Aksaray Valisi ” hashtagi tt listesine girdi

Öğretmenlikten başlayıp Milli Eğitim Bakanlığının her kademesinden görev yapan ve uzun senelerdir Personel Genel Müdürlüğü görevini icra eden Hamza Aydoğdu’ya sevgi gösterisinde bulunan öğretmenler sevinç ve hüzün arasında duygularını dile getirdi.

MEB’de yeri kesinlikle doldurulamayacak öğretmen dostu sıfatı ile gönüllerde yer edinen ve bir yerden ayrılırken herkese nasip olmayacak bir biçimde Hamza Aydoğdu için sevgilerini anlatan öğretmenlerin attığı o twittlerden kimileri;

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.