Öğretmen kocasını okulun müdiresiyle bastı!

Mersin'de görev yapan öğretmen çift aile terapistinin tavsiyesiyle farklı evlerde yaşamaya başladı. Eşinin evine giden kadın kocasını aynı okulda çalışan okul müdiresiyle basınca boşadı. Olayla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı'da soruşturma açtı.
Takip et
Öğretmen kocasını okulun müdiresiyle bastı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mersin’de evliliklerinde problem yaşayan öğretmen çiftin gittikleri aile terapistinin tavsiyesinet ve baskınla bitti. Toroslar ilçesinde bir ilkokulda öğretmenlik yapan Leyla A.(39) aynı okulda öğretmen olan eşi Abdulgani A. (39) ile evliliğinde problemler yaşayınca çift aile terapistine gitti.

Terapist ‘ayrı evlerde yaşayın’ şeklinde konuştu

9 ve 11 yaşındaki iki çocukları olan çift, terapistin de önerisi ile bir müddet ayrı evlerde yaşamaya karar verdi. Çocuklar anneleri Leyla A. ile kalırken, Abdulgani A. birkaç sokak ötedeki başka bir evde yaşamaya başladı. Geçen 6 Ekim gecesi Leyla A., kızlarının yaşadığı problemleri konuşmak için eşinin evine gitti.

Öğretmen kocasını okulun müdiresiyle bastı!

Okul müdiresini gördü, öğretmen arkadaşlarını çağırdı

Leyla A. saat 23.00 sıralarında araçtan inip, eve doğru yöneldiği anda, görev yaptığı okulun müdürü Deniz B.’nin (40), Abdulgani A.’nin yaşadığı eve girdiğini gördü. Leyla A., vaziyete tanık olmaları için bulunduğu yere, biri öğretmen 3 arkadaşını daha çağırdı.

Zili çaldıktan yarım saat sonra kapı açıldı

Leyla A., eşinin kapı ziline uzun süre bastı. Fakat kapıyı açan olmadı. Eşini telefonla arayan Leyla A. cevap alamayınca kendisine “Senle Deniz’i gördüm. Aç kapıyı” biçiminde mesaj attı. Leyla A. ile beraber toplam 4 kişi, yarım saat bekledikten sonra kapı açıldı.

Öğretmen kocasını okulun müdiresiyle bastı!

Evdeki müdür ‘geçerken uğradım’ şeklinde konuştu, bornozuyla gelmiş

Arkadaşlarıyla beraber eve giren Leyla A. vaziyeti anlamaya çalışırken, okul müdürü Deniz B., “Hastaneden geliyordum. Geçerken uğradım” şeklinde konuştu. Leyla A., bu sırada, Deniz B.’nin yanında yedek giysi, bornoz getirdiğini fark etti.

Öğretmen kocasını okulun müdiresiyle bastı!

Gecenin 11’inde, 15 yıllık kocamla bastım seni. Utanacak yüzün bile yok

Leyla A. ve arkadaşları daha sonra evden ayrıldı. Ardından Leyla A, Deniz B.’ye mesaj atarak, “Gecenin 11’inde, 15 yıllık kocamla bastım seni. Utanacak yüzün bile yok. Kadınlığından, anneliğinden utan” diye tepki gösterdi. Deniz B. ise “Ben utanılacak bir şey yapmadım” diye olayın kendisi ile alakasının olmadığını söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.