Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Öğretmen İntihar Etti

Düzce'de kız öğrencisine cinsal istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen, saklandığı otel odasında fare zehiri içerek intihar girişiminde bulundu.

Düzce’nin Yığılca ilçesindeki bir lisede öğretmenlik yapan Ç.Y.’nin bir kız öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Ailesinin iki gündür haber alamadığı gerekçesiyle polis ve jandarma ekiplerine başvurması üzerine Ç.Y.’yi arama çalışmalarına başladı.

OTELDE YARI BAYGIN BULUNDU

Polis ve jandarma ekiplerinin, 3 genç kızın şikayeti üzerine sorguya almak istedikleri öğretmen Ç.Y.’nin saklanmak amacıyla kent merkezinde bulunan bir otelde kaldığı tespit edildi. Otel görevlilerinin yardımıyla odaya giren yetkililer, Ç.Y.’yi yarı baygın halde buldu. Sağlık ekiplerine haber verilmesi üzerine hastaneye kaldırılan şüpheli, tedavi altına alındı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açığa alınan öğretmenin saklanmak için otelde kaldığı ve yakalanacağını anlayınca fare zehiri içerek intihara teşebbüs ettiği belirtildi. Ç.Y., hastanedeki tedavisi sona erince gözaltına alınacak.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı