adplus-dvertising

Oğlunun boynunu keserek kurban etmek isteyen baba ifade verdi!

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde oğlunu bıçakla ensesinden kesen ve öldü diyerek ormanlık alana bırakan cani babanın kan donduran ifadeleri gün yüzüne çıktı: “Kendime koç oğlumu Rabbime kurban ettim.”
Takip et
Oğlunun boynunu keserek kurban etmek isteyen baba ifade verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kan donduran olay geçtiğimiz hafta sonu Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi Miyesserler köyü’nde yaşandı. İddiaya göre Çaycuma Devlet Hastanesi’nin acil servisinde pansumancı olarak görev yapan Yusuf A., 16 yaşındaki oğlu O.A’yı ormanlık alana getirip ensesinden bıçakladı. Baba Yusuf A.’nın oğlunu ensesinden bıçaklayarak ağır yaraladıktan hemen sonra, karakola giderek ben oğlumu öldürdüm diye teslim olmuştu.

Olay yerinde polise ekiplerinin sorularını yanıtlayan cani babanın o dakikaları anlattığı görüntüleri gün yüzüne çıktı. Polislerin ekip otosuna alarak olayın meydana geldiği yere getirdiği baba Yusuf A., burada polislerin kendisine yönelten soruya, oğlunu Allah yolunda kurban etmek için bu şekilde bir şey yaptığını belirtti.

Kendisi için koç, oğlunu ise Allah için kurban verdiğini anlatan baba, “Oğlumu buraya Rabbime kurban etmeye getirdim. Bildiğim bu. Burayı öylesine seçtim. Olayı sabah planladım. Rabbim bu şekilde uygun gördü bildiğim yalnızca bu. Bıçağı kasaptan bugün aldım. Kendime koç, oğlumu Rabbime kurban ettim. Uyuşturucu madde falan kullanmıyorum. Rabbim bu şekilde istedi. Ben bir şey bilmiyorum. En doğrusunu Rabbim bilir. Ben öldürdüm diyerek karakola geldim. Ben öldü biliyorum. O yüzden karakola geldim” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.