adplus-dvertising

Oğlunun Boğazını Keserek Öldüren Babadan İlginç Savunma

Bursa’da eşiyle tartıştıkları sırada 19 yaşındaki oğlunun boğazını kesip öldüren babadan akıllara durgunluk veren bir savunma geldi.
Takip et
Oğlunun Boğazını Keserek Öldüren Babadan İlginç Savunma
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bursa’da eşiyle tartışma yaşadığı sırada ayırmak amacıyla araya giren 19 yaşındaki oğlunun boğazını kesip öldüren cani baba çıkarıldığı mahkemede 25 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Katil babanın son savunması ise akıllara durgunluk verdi. Baba, “Öldürmek için yapmış olsaydım, annesini de orada öldürürdüm. İnsan kendi soyunu sürdürecek oğlunu öldürür mü?” ifadelerini kullandı.

Oğlunun Boğazını Keserek Öldüren Babadan İlginç Savunma

“ÖLDÜRMEK İÇİN YAPMADIM”

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde yaşayan 55 yaşındaki Ruhi Türker, eşi Nagihan Türker ile kavga ettikleri sırada araya giren 19 yaşındaki oğlu Muhammet Can Türker’in boğazını kesip öldürmüştü. Baba Ruhi Türker son savunmasında, “Aramızda boğuşma olmadı. Bıçağı kaçırırken oğlumun hamlesi üzerine boğazında bir çizik oluştu. Ben bıçağı savurmadım. Öldürmek için yapsaydım, annesini de orada delik deşik ederdim. Elimden kimse alamazdı. İnsan kendi soyunu sürdürecek oğlunu öldürür mü?” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.