Oğluna Matkapla İşkence Yapan Öğretmen Anne tutuklandı

Van'da 7 yaşındaki oğlu Ömer Yusuf A.'ya sevgilisiyle birlikte işkence yaptığı öne sürülen öğretmen anne, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Oğluna Matkapla İşkence Yapan Öğretmen Anne tutuklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Samsun’da yaşayan Emrah A., oğlu Ömer Yusuf A.’yı, yasal görme hakkını kullanması için ayrıldığı ilkokul öğretmeni eşi Ayla K.’ya teslim etti. Birkaç gün sonra çocuğunun Van Gölü kıyısında bir aile tarafından bulunup, polise götürüldüğünü öğrendi. Çocuğunu teslim alan baba, oğlundan annesinin ve sevgilisinin kendisine işkence yaptığını öğrenince önce polise başvurdu, ardından da savcılığa giderek şikayetçi oldu.

Oğluna Matkapla İşkence Yapan Öğretmen Anne tutuklandı

ELİNİ MATKAPLA DELMİŞ

Emrah A., şikayetinde öğretmen olan eski eşinin, sevgilisi İnan K. ile birlikte çocuğuna işkence yaptığını, İnan K.’nin oğlunun elini matkapla deldiğini, vücudunu ısırarak yaraladığı öne sürdü. Emrah A., oğlunun Van Gölü’ne atıldığını, çocuğun yüzme bilmesi sayesinde sudan çıktığını ve kendisini bulan ailenin durumu polis ile kendisine haber verdiğini iddia etti. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada Cumhuriyet savcılığı ve jandarmanın ihmali olduğunu iddia eden Emrah A., görevliler hakkında da savcılığa şikâyetçi oldu.

Oğluna Matkapla İşkence Yapan Öğretmen Anne tutuklandı

CANİ ANNE İLE SEVGİLİSİ TUTUKLANDI

Van Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan soruşturma kapsamında, çocuğa işkence yaptığı öne sürülen İnan K. ile işkenceye göz yumduğu iddia edilen anne Ayla K. gözaltına alındı. Sevgililer, sorgularının ardından sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları nöbetçi hâkimlikçe tutuklanarak cezaevine konuldu. Soruşturmada ihmalleri olduğu öne sürülen savcılık ve jandarmayla ilgili soruşturmanın ise sürdüğü öğrenildi.

  • işkence
  • öğretmen
  • samsun
  • van
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.