Oğlu İntihar Eden Anneden İlginç Sözler!

20 yıldır uyuşturucu kullanan oğlu intihar eden anne, "Benim bayramım bugündür. Ona her gün 300 lira bulmaktan kurtuldum. O da kurtuldu" dedi.

Adana’da ibretlik bir intihar vakası yaşandı. 35 yaşındaki adam motosiklet ile gittiği nehir kenarında suya atlayarak intihar etti. Olay yerine gelen acılı annenin feryadı ise alışılmışın dışındaydı. Sözleri duyar polis ekipleri ile gazeteciler şaşkınlıklarını gizleyemedi.


Olay Gençlik Köprüsü’nde yaşandı. Köprü üzerinde terk edilmiş bir motosiklet ile kıyafetler bulan vatandaşlar hemen polise haber verdi. Plakadan sahibinin kimliğine ulaşan emniyet yetkilileri, intihar ettiğini düşündükleri adamın ailesine ulaştı. Olay yerine gelen anne ve baba ağlamaya başladı. Baba, oğlunun uzun zamandır uyuşturucu madde kullandığını ve intihar etmiş olabileceğini söyledi. Anne ise feryat ederken bir hayli ilginç ve düşündürücü sözler kullandı.

“HEPİMİZ KURTULDUK”

Ölmüş olması muhtemel oğlunun ardından ağıt yakan 62 yaşındaki kadın bayramı yaşadığını söyledi. Çocuklarının 20 yıldır gözlerinin önünde eridiğini söyleyen acılı anne “Sonunda kurtuldu. Ona her gün uyuşturucu için para bulmak zorundaydım. Her gün 300 lira vermekten sonunda kurtuldum. O da sonunda kurtuldu. Bir anne için bu acı çok fazla.” dedi. Polis ekipleri intihar ettiği ve öldüğü düşünülen genç adamın cesedini bulabilmek için çalışmalarına devam ediyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı