ODTÜ’lü Öğrencinin Almanya’daki Tren Garında Sır Ölümü!

Almanya'nın Nürnberg kentindeki tren garında, 4 Ekim günü ölü bulunan ODTÜ'lü Mert Çokluk'un sır ölümü sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Matematik bölümünü dereceyle bitirdikten sonra geçen yıl yüksek lisans yapmak için Almanya’nın Nürnberg kentine giden ve burada hem eğitimi devam ettirip, hem de çalışan Mert Çokluk, 5 Ekim’de Nürnberg Tren Garı’nda ölü bulundu. Mert Çokluk’ın bir zamanların OKS 1.’si olduğu bilgisi de verildi.


24 yaşındaki Mert Çokluk, 4 Ekim günü Almanya’nın Nürnberg kentindeki bir tren garında ölü bulundu. Genç Mert’in ölümünün ailesine 6 gün sonra haber verildiği iddia edildi. Konsolosluğun aileye 6 gün sonra haber vermesi ve genç Mert’in vücudunda herhangi bir kırık ya da yara bulunmadığının bildirilmesi ortalığı karıştırdı. Çünkü, Almanya’da Mert’in vücudunu yıkayacak olan imam, Mert’in vücudunda yara izlerine rastladığı için yıkamadı ve Mert’e otopsi yapılması gerektiğini açıkladı. Öte yandan Mert Çokluk’un ailesi, Mert’in vücudunda çok sayıda kırık ve yara olduğunu söylüyor.

PIRIL PIRIL BİR GENÇ

Almanya’daki Türk Konsolosluğu, henüz konuya dair bir açıklamada bulunmazken, hayatı başarılarla dolu 24 yaşındaki bir Türk gencinin sırlarla dolu ölümünün peşinden gidilmemesi ve faillerinin bulunmaması, sosyal medyada günün konusu oldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı