O Ses Türkiye’nin Jüri koltuğu için Haluk Levent’e teklif!

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğuna oturması için bomba bir isme teklif götürdü. İddialara göre; yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam eden O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna çok konuşulacak bir ismi katmak için harekete geçti.
Takip et
O Ses Türkiye’nin Jüri koltuğu için Haluk Levent’e teklif!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pandemi sebebiyle ekrana getirilmeyen TV8’in fenomen programlarından olan O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda kimin oturacağı yarışmanın hayranları tarafından merak konusu oldu.

Snob Magazin’in haberine göre; Hadise’nin programa veda edip yerine Ebru Gündeş’i geleceği konuşulurken yeni bir iddia gündeme geldi. Acun Ilıcalı’nın yakın çevresinden alınan bilgiye göre, Haluk Levent’e O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturması için teklif götürüldü ve Levent’i ikna etmek için çalışmalara başlandı.

O Ses Türkiye’nin Jüri koltuğu için Haluk Levent’e teklif!

Haluk Levent’in Ilıcalı’nın teklifine henüz bir cevap vermediği ve düşünmek için süre istediği öğrenildi.

COVİD-19’A YAKALANDIĞINI AÇIKLADI

Son dönemde kurucusu olduğu AHBAP Derneği’yle binlerce kişiye faydası dokunan meşhur şarkıcı Haluk Levent, Covid-19’a yakalandığını açıklamıştı. Meşhur şarkıcı, “Doktor iki defa aşı olduğumdan dolayı bu şekilde sağlıklı ve hafif atlattığımı belirtiyor. Ama ben neyi hafif atlatıyorum onu da bilmiyorum, dediğim gibi değişen bir şey yok. Ama yinede birkaç konserlerim var onlar ertelenecek. AHBAP faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu biçimde ZOOM toplantılarına giriyorum keyifli keyifli” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.