O Ses Türkiye’de Hadise yerine jüride Gülşen olacak!

O Ses Türkiye yarışma programında Ebru Gündeş ve Hadise'nin yaşadığı gerilimin ardından Ebru Gündeş'in kalması Hadise'nin yerine ise Gülşen'in gelmesi bekleniyor.
Takip et
O Ses Türkiye’de Hadise yerine jüride Gülşen olacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı’nın sunduğu, TV8’de yayımlanan O Ses Türkiye yarışmasının jürileri biçimlenmeye başladı. Hadise’nin O Ses Türkiye’den ayrılacağı zaten konuşuluyordu ancak Ilıcalı’nın son hamlesiyle kesinleşti denilebilir. O Ses Türkiye’ye Ebru Gündeş geri döndü.

O Ses Türkiye’de Hadise yerine jüride Gülşen olacak!

Ebru Gündeş ile Hadise’nin arasının bozuk olması ise Hadise’nin O Ses Türkiye’de yer almayacağını deliller cinsten. Gündeş’in boşanma davasınanet skandalı damga vurmuş, Hadise’nin Reza Zarrab ile ilişkisi olduğu iddia edilmişti.

Hadise bu iddialara ateş püskürürcesine yalanlarken Ebru Gündeş, Hadise’nin yanında yer almamış, konuya ilişkin bir açıklama yapmamıştı. Bu sebeple Hadise de Instagram’da Gündeş ile olan fotoğraflarını silmişti.

Hadise ve Ebru Gündeş’in arasında soğuk rüzgarlar eserken O Ses Türkiye jüri adları arasında yeni bir adın olacağı öne sürüldü. Gülşen, Hadise’nin yerini alacak gibi duruyor.

Gülşen’in Ebru Gündeş, Beyaz ve Murat Boz’lu jürinin dördüncü ismi olmaya sıcak baktığı öğrenildi.

Gülşen: Türk pop müziği sanatçısı ve söz yazarı Gülşen, 29 Mayıs 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tam isimi Gülşen Bayraktar’dır. Aslen Ordu’ludur. Babası Arslan Bayraktar makine mühendisi, annesi Nimet Bayraktar ise ev kadınıdır. Bir ağabeyi ve bir de ablası bulunan Gülşen, Şehremini Lisesi’ni bitirdi.

Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’ne girdi, fakat 2 sene okuyabildi. Konservatuvarla eş zamanlı olarak İstanbul’daki kulüplerde sahne alıyordu.

Sahne aldığı bir akşam Serap ve Özkan Turgay tarafından beğenildi ve albüm teklifi aldı. Böylece 1996 senesinde ilk albümü “Be Adam” piyasaya çıktı. 1999 senesinde “Erkeksen” isimli albümünü yayınladı.

2004’te dördüncü albümü Of… Of… ile daha büyük bir çıkış yaptı ve aynı isimli hit şarkıyla hem Altın Kelebek hem de Kral TV Video Müzik Ödülü kazandı.

MÜ-YAP sertifikalı Yurtta Aşk Cihanda Aşk (2006) albümünden sonra satış başarılarını sürdürerek Beni Durdursan mı? (2013) albümüyle Türkiye’de senenin en çok satanı oldu, bunu senenin en çok satan ikinci albümü olan Bangır Bangır (2015) takip etti.

“Yurtta Aşk Cihanda Aşk”, “Bi’ An Gel”, “Yeni Biri”, “Sözde Ayrılık”, “Yatcaz Kalkcaz Ordayım”, “Kardan Adam”, “İltimas”, “Bangır Bangır” ve “Bir İhtimal Biliyorum” şarkılarıyla Türkiye Resmî Listesi’nde haftalarca bir numarada kaldı.

Birçok meşhur adla yaşadığı çalkantılı ilişkileri ile gündemden düşmedi. 2006 senesinde yapımcı Erol Köse ile, sonrasında Reha Muhtar’la beraber oldu.

O Ses Türkiye’de Hadise yerine jüride Gülşen olacak!

Gülşen, 10 Haziran 2016 senesinde İspanya Barcelona’da Ozan Çolakoğlu ile evlenmiştir. Gülşen’in bu evlilikten Azur Benan adında bir oğlu bulunuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.